Dowiedz się czegoś więcej

O Nas

Heading Image

Restauracja inna niż wszystkie

Oderwij się od rzeczywistości i przyjdź do nas spędzić kilka chwil w wyjątkowej, magicznej atmosferze. W samym sercu położonego w Olsztynie Parku Jakubowego znajduje się restauracja inna niż wszystkie - Park Cafe. To właśnie u nas będziecie Państwo mieli okazję spróbować pysznych potraw, przygotowywanych z najlepszych składników przez profesjonalnych kucharzy oraz podawanych przez sympatycznych kelnerów.
Jeżeli okaże się, że nasza restauracja odpowiada Państwa wymaganiom możecie Państwo zorganizować u nas imprezę rodzinną lub firmową, urodziny albo bankiet. Posiadamy dwie sale, które mogą pomieścić łącznie ponad 100 osób oraz mniejszą salę na kameralne imprezy typu wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, osiemnastki. Sprostamy wszystkim Twoim wymaganiom – przygotujemy wyśmienite potrawy, udekorujemy stoły, zadbamy o każdy szczegół.
Park Cafe to wyjątkowe połączenie przytulnego wnętrza,smacznej kuchni oraz solidnej obsługi pozwoli rozkoszować się każdą chwilą spędzoną w lokalu. Przyjdź do nas i przekonaj się, jak niesamowitym miejscem jest Restauracja Park Cafe.